Nasze projekty

Wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć wiele, bo wiemy, że dla miłości nie ma granic.

Pragniemy tworzyć miejsca piękne, jak róża – pachnąca dla wszystkich. Pragniemy tworzyć miejsca dające światło, jak lampa – świecąca dla
wszystkich . Pragniemy tworzyć miejsca dające schronienie, jak drzewo – dające cień dla wszystkich. Pragniemy tworzyć miejsca rodzące dobre owoce, jak figa – karmiąca wszystkich. Pragniemy tworzyć miejsca, dające szansę każdemu, aby odkrył miłość i pokój w swym sercu. Wierzymy, bo wiemy, że wspólnie damy radę!

DOBRA MYŚL

Mały punkt z wielkim sercem – drogowskaz dla zagubionych oraz tych, którzy trafili na punkt zwrotny w swym życiu. Tu naprawiamy relacje i wzbudzamy dobre myśli. Serce bijące dla wszystkich, biednych i bogatych, małych i dużych, młodych i starych. To miejsce, w którym podchodzimy do każdego indywidualnie, pomagając mu odnaleźć światełko w tunelu. Pracujemy pojedynczo lub w małych grupach, dając wiedzę i wzbudzając wiarę do nowego życia.

7000 zł/m-c

PIĘKNE MIEJS(er)CE

Centrum, w którym miłość łączy ludzi, aby Ci mogli dzielić się z innymi swoimi darami. Tu zarażamy pasją i uzdalniamy tych, którzy zaniemogli oraz pokazujemy każdemu, że wart jest miłości. Tu wszyscy stajemy się równi, pozostając przy tym różnorodni. Tu silny służy pomocą słabemu, aby ten, w przyszłości mógł pomagać innym. To miejsce, które poprzez czyny pokazuje, jak dobro rodzi dobro. Tu wiara w lepszą przyszłość pomaga zmagać się z obecnymi trudami. Tu bezdomni odnajdują drogę do domu, a osoby bez celu odkrywają swój talent. Tu stary spotyka młodego ducha, a bogaty odkrywa prawdziwe złoto. Tu przetapiamy złote monety na złote serca – każdy grosz, to część nowego, tętniącego życiem człowieka.

W pięknym miejscu będziemy tworzyć zespoły, które będą udawać się do tych, którzy nie mogą ruszyć się z domu lub szpitalnego łóżka. Chcemy, aby wszędzie, w każdym domu, na każdym podwórku, osiedlu, mieście powstawały piękne miejsca. Chcemy rozmnażać dobro przez pączkowanie pięknych serc!

21 000 zł/m-c

POZYTYWNA STRONA

Witryna internetowa, na której pokażemy owoce działań ludzi, kierujących się dobrym sercem. To alternatywa dla mediów karmiących nas złymi przypadkami. Naszym celem jest pokazanie, że dobra na świecie jest znacznie więcej niż zła. Pozytywna Strona ma na celu odkrycie na nowo wartości i cnót oraz pokazanie ich owoców na życiowych przykładach. Tu będziemy odkrywać, że dobro nie jest utopią lecz częścią życia wielu osób, które w ciszy tworzą piękny świat. Będziemy się z Wami dzielić tym, co pięknego robimy w Polsce na co dzień w pracy, szkole lub życiu prywatnym. Tu opublikujemy też budujące artykuły, które pozwalają wytrwać w trudnych chwilach i podążać z wiarą do przodu. Pokażemy Wam pozytywną stronę świata, którą warto odkrywać w swoim najbliższym otoczeniu, którą warto się dzielić.

12 000 zł/m-c

PIĘKNA PARA

Projekt, który łączy dwie samotne osoby w sprawny duet. To swoisty mezalians, w którym np. osoba niewidoma łączy się z byłym więźniem, aby wspólnie odkrywać nieznane wcześniej światy. To szansa dla wykluczonych społecznie na nowy start, na wyjście z domu, dołączenie do sprawnych ludzi. Piękna para to projekt łamiący stereotypy, burzący mury, za którymi czekają ludzie pragnący żyć, ale bojących się wyjść z kryjówki.

3000 zł/parę